Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Хотел НЕДА

Сместен во Галичник, хотелот Неда Галичник располага со соби, ресторан, бар, тераса и WiFi. Постои ресторан кој служи европска кујна, и бесплатен сопствен паркинг е на располагање.

А доручек е достапен секој ден во хотелот. Областа е популарна за возење велосипед, а изнајмување велосипед е достапно во хотелот Неда Галичник. Идеално место за прошетки во планина и уживање.

Маврово е оддалечено 19 км од сместувањето, додека Гостивар е оддалечено 45 км.

Contact

Opening hours

 • Monday
  06:00 - 22:00
 • Tuesday
  06:00 - 22:00
 • Wednesday
  06:00 - 22:00
 • Thursday
  06:00 - 22:00
 • Friday
  06:00 - 22:00
 • Saturday
  06:00 - 22:00
 • Sunday
  06:00 - 22:00